D3V-16-1C25 Микропревключвател OMRON, без лост, SPDT, 16A/250VAC, IP40
Арт.№: 70168
Безплатна доставка над
76.69
/
лв.
с куриер Спиди
ППЦ:
2.05
/
4.01
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
бр.
Резервирай
и вземи от
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Сравни
Характеристики
  • микропревключвател SNAP ACTION
  • Свойства на превключвателите: без лост
  • Конф. на контактите: SPDT
  • Товароспособност на контактите: 16A / 250V AC, 10A / 30V DC
  • Начин на превключване: ON-(ON)
  • Брой на всички позиции: 2
  • Количество стабилни позиции: 1
  • Сила за превключване: 1.96N
  • Покритие на контакта: посребрен