NTC термистор 2.7 kohm NTCLE100E3272GB0 Vishay
Арт.№: 72368
Безплатна доставка над
76.69
/
лв.
с куриер Спиди
ППЦ:
0.92
/
1.80
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
бр.
Резервирай
и вземи от
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Сравни
Характеристики
термистор NTC NTCLE100E3272GB0 Vishay
Negative Temperature Coefficient Thermistors 2.7 kΩ 3977 K
  • B Parameter: 3977 K
  • Resistance: 2.7 kOhms
  • Power Rating: 500 mW
  • Tolerance: 2 %
  • Mounting Style: PCB Mount