Диод D161-250-12 (1200V* 250A)
Арт.№: 72688
Безплатна доставка над
76.69
/
лв.
с куриер Спиди
ППЦ:
/
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
бр.
Резервирай
и вземи от
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Сравни
Характеристики
  • Диод D161-250-12 (1200V* 250A)    Силициев дифузионен диод D161-250-12. Предназначен за употреба в статични DC и AC преобразувателни вериги с честоти до 2 kHz. Предлага се в металокерамичен корпус с гъвкав извод, както с директна, така и с обратна (със знак X) полярност. При диодите с директна полярност анодът е основата на корпуса, докато при диодите с обратна полярност анодът е гъвкавият извод. Среден ток в права посока 250 A. Повтарящо се импулсно обратно напрежение 1200 V. Охлаждане: естествен въздух или…
Диод D161-250-12 (1200V* 250A)
Диод D161-250-12 (1200V* 250A)