4.7uF 63V Кондензатор електролитен с нисък импеданс, THT, NICHICON UPS1J4R7MDD
Арт.№: 51058
Неналичен
Доставка и плащане
Ел. поща
Добави в любими
Твоите любими продукти
Сравни
Характеристики
  • Тип кондензатор: електролитен с нисък импеданс
  • Приложение на кондензаторите: импулсни захранвания
  • Капацитет: 4.7µF
  • Работно напрежение: 63V
  • Размери на корпуса: Ø5 x 11mm
  • Растер на изводите: 2mm
  • Толеранс:  ±20%
  • Време на живот: 2000h
  • Импеданс: 4.7Ω
  • Работна температура: -55...105°C
  • Работен ток макс.: 68mA