100uF 25V 5x11mm 85°C Кондензатор електролитен SD1E107M05011PC SAMWHA
Арт.№: 45906
Неналичен
Доставка и плащане
Ел. поща
Добави в любими
Твоите любими продукти
Сравни
Характеристики
100uF 25V електролитен кондензатор,Ø5x11mm, ±20%, Растер: 2mm, THT; SD1E107M05011PC SAMWHA
  • Тип кондензатор: електролитен
  • Капацитет: 100µF
  • Работно напрежение: 25V
  • Размери на корпуса: Ø5 x 11mm
  • Растер на изводите: 2mm